Oddziały

Oddział Gdańsk:

80-870 Gdańsk

ul. Reja 36

Tel. +48 58 554 11 20
Fax. +48 58 554 11 21
Tel. +48 58 554 11 23
Tel. +48 58 554 11 24

gdansk@centech.pl

Oddział Bydgoszcz:

85-605 Bydgoszcz

ul. Kasztanowa 40

Tel. +48 52 346 13 19

Fax. +48 52 320 94 50

bydgoszcz@centech.pl

Oddział Katowice:

 

Tel. +48 668 454 419

katowice@centech.pl

Centrala

CenTech Sp. z o.o.

80-557 Gdańsk

ul. Narwicka 8

Tel. +48 58 350 95 02

Fax. +48 58 554 11 21

biuro@centech.pl

NIP 584-04-54-295

REGON 190393354

KRS 0000045431

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Serwis

Specjalista ds. serwisu

+48 664 015 427

Izabela Fengler

Specjalista ds. Zaopatrzenia

i.fengler@centech.pl

+48 531 553 537

Agnieszka Ancyperowicz

Doradca Techniczny

a.ancyperowicz@centech.pl

+48 696 052 724

Łukasz Żebrowski

Doradca Techniczny

l.zebrowski@centech.pl

+48 662 194 346

Wojciech Kasperek

Kierownik Oddziału Gdańsk

w.kasperek@centech.pl

+48 668 454 423

Ryszard Koleśniak

Doradca Techniczny

r.kolesniak@centech.pl

+48 600 259 238

Sławomir Bożko

Doradca Techniczny

s.bozko@centech.pl

+48 600 254 650

Jarosław Witucki

Doradca Techniczny

j.witucki@centech.pl

+48 698 678 401

Dariusz Bloch

Doradca Klienta Strategicznego

d.bloch@centech.pl

+48 668 454 419

Tomasz Adrych

Doradca Techniczny

t.adrych@centech.pl

+48 600 256 383

Adam Zieliński

Dyrektor Handlowy

a.zielinski@centech.pl

+48 600 056 923

Maciej Łopatyński

Dyrektor Zarządzający

m.lopatynski@centech.pl

+48 694 408 307

Formularz kontaktowy

Jeśli masz do nas pytanie skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.

* pola wymagane