Oddziały

Oddział Gdańsk:

80-870 Gdańsk

ul. Reja 36

Tel. +48 58 554 11 20
Fax. +48 58 554 11 21
Tel. +48 58 554 11 23
Tel. +48 58 554 11 24

gdansk@centech.pl

Oddział Bydgoszcz:

85-605 Bydgoszcz

ul. Kasztanowa 40

Tel. +48 52 346 13 19

Fax. +48 52 320 94 50

bydgoszcz@centech.pl

Oddział Katowice:

40-155 Katowice

ul. Konduktorska 33

Tel. +48 660 739 109

katowice@centech.pl

Centrala

CenTech Sp. z o.o.

80-557 Gdańsk

ul. Narwicka 8

Tel. +48 58 350 95 02

Fax. +48 58 554 11 21

biuro@centech.pl

NIP 584-04-54-295

REGON 190393354

KRS 0000045431

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

DZIAŁ SPRZEDAŻY

Leszek Gumiela

Specjalista ds. serwisu

l.gumiela@centech.pl

+48 664 015 427

Marlena Grzesiak

Specjalista ds. Zaopatrzenia

m.grzesiak@centech.pl

531 553 537

Łukasz Żebrowski

Doradca Techniczny

l.zebrowski@centech.pl

+48 662194346

Rafał Barczak

Doradca Klienta Strategicznego

r.barczak@centech.pl

+48 602707893

Wojciech Kasperek

Kierownik Oddziału Gdańsk

w.kasperek@centech.pl

+48 668 454 423

Ryszard Koleśniak

Doradca Techniczny

r.kolesniak@centech.pl

+48 600 259 238

Maciej Bocian

Doradca Techniczny

m.bocian@centech.pl

+48 600 254 650

Dariusz Bloch

Doradca Klienta Strategicznego

d.bloch@centech.pl

+48 668 454 419

Tomasz Adrych

Doradca Techniczny

t.adrych@centech.pl

+48 600 256 383

Krzysztof Morteński

Doradca Techniczny

Adam Zieliński

Dyrektor Handlowy

a.zielinski@centech.pl

+48 600 056 923

Formularz kontaktowy

Jeśli masz do nas pytanie skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.

* pola wymagane